Для авторів

Запрошуємо до співпраці драматургів та перекладачів, керівників літературно-драматургічних частин театрів, режисерів, акторів та всіх, хто зацікавлений у розвитку української драматургії.

Скориставшись цією формою, ви можете надіслати нам нові тексти для розміщення на сайті. Ми прагнемо розміщувати твори з дозволу авторів або їх правонаступників, тому просимо ознайомитися з договором публічної оферти перед тим, як надіслати твір для оприлюднення.

Також ми просимо надати нам дозвіл на обробку персональних даних. Уся ваша контактна інформація буде оприлюднюватися тільки з вашого дозволу і тільки ті дані, які ви надасте у розділі «Про автора». Контактна інформація, надана вами в інших розділах форми, не оприлюднюється.

Твори просимо надсилати у форматі .doc, .docx та .pdf. 

За бажанням ви можете розмістити свою контактну інформацію (електронну адресу, телефон тощо) в надісланому документі (в кінці або на початку тексту п’єси) або надати її у розділі «Про автора». Це полегшить потенційним постановникам зв’язок з вами для отримання дозволу на постановку.

Ми не займаємося редагуванням текстів і розміщуємо їх у тому вигляді, в якому вони надсилаються.

Ми не підтримуємо мову ворожнечі, тому залишаємо за собою право не публікувати твори, які пропагують війну, насильство, жорстокість, фашизм, спрямовані на ліквідацію незалежності України, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної, гендерної ворожнечі.

Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити автору у публікації тексту або зняти текст з сайту без пояснення причин.Ім'я

Прізвище

По батькові

Псевдонім

Телефон

E-mail

Анотація до п'єси( до 1000 символів)

Інформація про п'єсу:


Назва твору

Кількість дій

Кількість персонажів:


Кількість жінок

Кількість чоловіків

Кількість дітей

Кількість масовки

Аудиторія

Жанр твору

Мова

Про автора ( до 1000 символів)


Даю дозвіл на обробку персональних данних

Із договором публічної оферти ознайомленний